• NOVINKA
 • NOVINKA
Francouzsky hravě - pexeso
 • Francouzsky hravě - pexeso
 • Francouzsky hravě - pexeso
 • Francouzsky hravě - pexeso

Francouzsky hravě - pexeso

390,00 Kč
Včetně DPH

Hra pexeso - Francouzsky hravě vás hravým způsobem naučí francouzsky a procvičí paměť.

 •  Vyrobeno v České republice
 •  Desková hra
 •  Pro začátečníky i pokročilé

1ks
vyrobeno v čr

Počet
Skladem

Francouzsky hravě - pexeso

Francouzské pexeso - Francouzsky hravě Vás hravým způsobem učí francouzský jazyk a procvičuje Vaši paměť.

V tomto pexesu neotáčíte a hledáte stejné obrázky, ale hledáte souvislosti ve francouzském jazyce. Někdy je to doplnění do francouzské věty, někdy je to zodpovězení otázky, někdy je to třeba i hádanka.

80 hracích karet rozdělených do dvou sad pexes procvičí nejen Vaši paměť, ale i francouzštinu. Karty jsou dokonale propojené a obsahují vysvětlení francouzské gramatiky i výslovnost všech slov. Toto pexeso Vás naučí spoustu nového a donutí Vás si to pamatovat.

Francouzské pexeso je jak pro úplné začátečníky, kteří francouzštinu nikdy neviděli, tak i pro falešné začátečníky, kteří už nějakou znalost mají. Ovšem pobaví a vzdělá i pokročilé.

Vyzkoušejte unikátní francouzské vzdělávací pexeso Francouzsky Hravě.

Pro jednotlivce i celou rodinu.


babicka-Chantal.jpg
Babička Chantal doporučuje:

Skvělá vzdělávací hra pro milovníky francouzského jazyka. Hraje určena i pro začátečníky.

Zde: Odkaz na video prezentaci pexesa

Francouzské pexeso, které Vás učí mluvit francouzsky.

 • Neotáčíte a nehledáte stejné obrázky jako cvičené opice.
 • Hledáte souvislosti ve francouzštině (někdy hádanka, někdy doplnění do věty,…)
 • 2 x 40 karet v jednom balení, ať se nezačnete brzo nudit.
 • Karty obsahuji vysvětlení francouzského jazyk i komplet výslovnost.
 • Hravým způsobem procvičujete paměť i francouzštinu. Dokonalé.

Unikátní francouzské pexeso, které Vám trénuje paměť a učí Vás francouzsky. V tomto pexesu neotáčíte a hledáte stejné obrázky, ale hledáte souvislosti ve francouzském jazyce. Někdy je to doplnění do francouzské věty, někdy je to zodpovězení otázky někdy je to třeba i hádanka. 80 hracích karet rozdělených do dvou sad pexes procvičí nejen Vaši paměť, ale i francouzštinu hravým způsobem. Karty jsou dokonale propojené a obsahují i vysvětlení francouzské gramatiky.

Toto pexeso Vás naučí spoustu nového a donutí Vás si to pamatovat. Karty obsahují výslovnost všech francouzských slov. Francouzské pexeso je jak pro úplné začátečníky, kteří francouzštinu nikdy neviděli, tak i pro falešné začátečníky, kteří už nějakou znalost mají. Ovšem pobaví a vzdělají se i pokročilí. Vyzkoušejte unikátní francouzské vzdělávací pexeso Francouzsky Hravě. Pro jednotlivce i celou rodinu. Pro základní, střední i jazykové školy. Prostě pro všechny.

JAK TO CELÉ FUNGUJE

Prostě jako normální pexeso, akorát je to daleko lepší, protože Vás to i vzdělává a nutí si pamatovat specifické souvislosti ve francouzském jazyce. Karty navíc obsahují i vysvětlení a každá správná a relevantní dvojice se dotkne jednoho tématu nebo gramatického jevu. Ten pak doplnění na hrací kartě ještě vysvětlí a dá do souvislostí. Procvičíte tak v italském jazyce: přítomný čas Budoucí čas a podmiňovací způsob průběhový čas časování vybraných sloves důležité fráze, otázky, typické situace, francouzskou výslovnost číslovky, zájmena, objednat si v restauraci, francouzské jídlo, rozkazy, atd.Desková hra Francouzsky Hravě

Výrobce

Společnost Hablamos s.r.o. vznikla v roce 2021 na popud studentů španělštiny z projektu onlinespanelsky.cz, kteří si online video lekce španělštiny zamilovali natolik, že bylo potřeba se do toho pořádně obout. Vznikl tak první velký balíček všech online video lekcí španělštiny kompletně s namluvenou slovní zásobou, praktickými cvičeními, nadupaným Instagramem a Facebookem plný tipů a triků do světa španělštiny, plakátem s kompletním přehledem španělské gramatiky, naprosto unikátní desková hra Španělsky hravě, což je jedinečná desková hra co Vás naučí španělsky, a mnoho dalšího.

Láska k románským jazykům dala vzniknout i dalším produktům jako deskové hře a pexesu Francouzsky hravě.

Celá myšlenka online výuky španělštiny a italštiny vznikla už o mnoho let dříve, ale osobní výuka vždy převažovala na snahou dokončit projekt moderní online výuky kompletně se vším. V dubnu v roce 2021 vyšly o projekt dva články, jeden na iDnes.cz a druhý na Czechcrunch.cz. Dneska má projekt tisíce milovníků španělštiny a italštiny, španělských i italských seriálů nebo třeba kvalitního španělského a italského vína. Stovky aktivních studentů a hlavně energii posunout výuku španělštiny a italštiny ještě dále. Klade se velký důraz na použitelnost, hravost a praxi. Je to o lásce, je to o životě. Španělština je láska. Italština je láska.

Neváhejte taky vyzkoušet fyzické produkty na výuku francouzského jazyka. Vznikly s pomocí Francouzsky a stojí za to.Obsah balení

Hra obsahuje 80 hracích karet, návod, rozdělovací karty, list s francouzskou výslovností.

FRDOPL01
6 ks

Mohlo by vás také zajímat

Související produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

Výhody:
Kvalitní zboží, velmi rychlé dodání.
Pečeť ověřeno zákazníky

Veronika T. 01.04.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé vyřízení objednávky. Profesionální přístup. Výborné výrobky
Pečeť ověřeno zákazníky

Kateřina S. 27.01.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychlá dodávka, výborná kvalita.
Pečeť ověřeno zákazníky

Martin R. 15.01.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
vstřícnost, ochota pomoci při výběr
Pečeť ověřeno zákazníky

Jana V. 20.12.2023

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Dobrá komunikace
Pečeť ověřeno zákazníky

Dušan Š. 13.12.2023

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Výběr, rychlé dodání.
Slabiny:
Žádná.
Pečeť ověřeno zákazníky

Zdeněk K. 06.12.2023

5.005.005.005.005.00