• NOVINKA
 • Prémiová kvalita
 • Vyprodáno
 • NOVINKA
 • Prémiová kvalita
 • Vyprodáno
Limetková majonéza - 180g
 • Limetková majonéza - 180g
 • Limetková majonéza - 180g
 • Limetková majonéza - 180g

Limetková majonéza - 180g

165,00 Kč

(89,28 Kč 100g)

Včetně DPH

Tento recept na domácí majonézu je jedním z nejlepších způsobů, jak si vychutnat vynikající majonézu doma. Pokud vám záleží na kvalitě a chuťových vlastnostech vaší majonézy, je tato majonéza určitě pro vás.

 •  Tradiční receptura a řemeslná výroba
 •  Výroba v rodinné farmě
 •  Pečlivý výběr surovin

180g 


vyrobeno-ve-francii.png

Počet
Na skladě není dostatek produktů


Francouzská majonéza limetka

Limetková majonéza je sladká a krémová, s lehkými octovými a citrónovými tóny.

Jedinečná chuť originálních a ochucených majonéz je pro vaše nejrůznější pokrmy jako stvořená.

Jsou tuhé a krémové a vyrábějí se bez jakýchkoli konzervačních látek. Emulze se vyrábí z francouzské hořčice, slunečnicového oleje a vaječného žloutku od slepic z volného chovu ve Francii.

Pokud vám záleží na kvalitě a chuťových vlastnostech vaší majonézy, je tato majonéza určitě pro vás.


Babička Chantal doporučuje

Francouzská majonéza je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit čas v kuchyni.

Limetková majonéza se hodí k chřestu, vařeným vejcím, rybám, mořským plodům, drůbeži a syrové zelenině.

výrobce hořčice
  

Výrobce

Domaine des Terres Rouges byla založena v roce 1990 řemeslnými palírnami v Collonges-la-Rouge v Corrèze. Staré červené kameny tohoto středověkého města inspirovaly název této továrny na hořčici. Společnost se specializuje na voňavé hořčice s vůní připomínající terroir Nouvelle Aquitaine. V roce 2015 překročila Domaine des Terres Rouges Francii a usadila se v Alsasku, ve vesnici Mietesheim. Společnost se tak připojila k Maison Alélor, specialistovi na koření od roku 1873, kde se stala značkou věnovanou jemným potravinám.


Majonéza

Výroba majonézy není jen o kulinářském umění, ale také o přesnosti a správném dávkování. Tým výzkumu a vývoje věnoval 18 měsíců na zdokonalení této oblíbené omáčky.

Existuje mnoho legend o vynálezu majonézy, ale je jisté, že pochází z Francie. Nejčastější hypotézou je, že byla vytvořena v roce 1756, kdy Francouzi dobyli město Port Mahon na Baleárských ostrovech. Po euforickém vítězství Francouzů prý začala móda jmenovaná "à la Mahonnaise", kterou se Richelieuův kuchař inspiroval. Když na maršálově lodi chyběla smetana, použil improvizované ingredience - vejce a olej - k vytvoření omáčky "à la Mahonnaise".

Majonéza je dodnes populární omáčkou, kterou lze použít v mnoha různých jídlech. Je to příklad toho, jak může být neúplný recept převeden na něco vynikajícího a ikonického. Majonéza je emulze, což znamená, že jde o jemnou a stabilní disperzi kapiček oleje ve vodě. Tato disperze je umožněna emulgační schopností vaječného žloutku. Aby se majonéza ztuhla, je třeba dodat přesné množství oleji v určitém čase. Je důležité dodržovat recepturu majonézy, aby se zachovala chuť a konzistence, a dále dbát na ochranu přírody při výrobě kvalitních výrobků s optimální trvanlivostí.

Společnost Domaine des Terres Rouges se specializuje na výrobu kvalitních potravinářských výrobků a používá při výrobě majonézy kvalitní suroviny, které jsou k dispozici ve Francii.

Emulze se vyrábí ze slunečnicového oleje a vaječného žloutku od slepic z volných chovů ve Francii. K ochucení směsi se používá hořčice vyrobená v sousední dílně. Výroba majonézy je citlivý proces a různé faktory, jako je teplota ingrediencí, poměr ingrediencí a rychlost přidávání oleje, mohou ovlivnit chuť, strukturu, barvu a konzistenci majonézy. Pokud je dodržena receptura tradiční majonézy, lze dosáhnout správné chuti a konzistence.

Vzhledem k omezením ochrany přírody je důležité vyrábět kvalitní a zdravé výrobky s optimální trvanlivostí, aby se mohly přizpůsobit rodinným zvyklostem spotřeby a zároveň byla zachována přirozenost výrobků. Tým společnosti Domaine des Terres Rouges se snaží vypořádat s těmito omezeními a vyrábět výrobky s vysokou kvalitou a chutí.

Majonéza v bio kvalitě je vyráběna z ekologicky pěstovaných produktů, včetně bio dijonské hořčice. Tato majonéza je vysoce ceněna pro svou pevnou, sametovou konzistenci, která se dokonale hodí pro přípravu syrové zeleniny a vašich oblíbených jídel.

Díky svým kvalitním surovinám se jedná o zdravou alternativu k běžně dostupným majonézám. Bio pěstování zaručuje, že výrobek neobsahuje žádné umělé přísady a nepřispívá k zatížení životního prostředí. Použití této majonézy může dodat jídlu výraznější chuťový zážitek, a to díky dokonale vyváženým chutím a vůním.

Francouzská majonéza Nature v bio kvalitě je ideální pro ty, kteří dbají na zdravý životní styl a chtějí jíst kvalitní a zdravou stravu.


Složení

Slunečnicový olej (francouzský nebo německý původ), vaječný žloutek (volný chov, francouzský původ) 7,6%, hořčice 6,7% (voda, hořčičná semena, ocet, sůl, koření), voda, ocet, koncentrovaná limetková šťáva.

Hmotnost: 180g

DELIMAJ02

Mohlo by vás také zajímat

Související produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

Celkový názor:
Rychlá dodávka, výborná kvalita.
Pečeť ověřeno zákazníky

Martin R. 15.01.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
vstřícnost, ochota pomoci při výběr
Pečeť ověřeno zákazníky

Jana V. 20.12.2023

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Dobrá komunikace
Pečeť ověřeno zákazníky

Dušan Š. 13.12.2023

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Výběr, rychlé dodání.
Slabiny:
Žádná.
Pečeť ověřeno zákazníky

Zdeněk K. 06.12.2023

5.005.005.005.005.00
Výhody:
široký výběr francouzských specialit excelentní zabalení sklenic
Pečeť ověřeno zákazníky

Antonin D. 07.12.2023

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Hezký a přehledný web Dodání od objednávky velmi rychlé Informovanost od přijetí obj.až po dodání.
Slabiny:
Nic
Pečeť ověřeno zákazníky

Petr P. 03.12.2023

5.005.005.005.005.00