• NOVINKA
  • NOVINKA
Ocet s ananas dužinou a mátou
  • Ocet s ananas dužinou a mátou
  • Ocet s ananas dužinou a mátou
  • Ocet s ananas dužinou a mátou - 250ml

Ocet s ananas dužinou a mátou - 250ml

225,00 Kč
Včetně DPH

Ananasový dužinový ocet s čerstvou mátou dodá vašim pokrmům lahodný ovocný nádech. Je ideální pro zpestření letních pokrmů nebo jim dodá exotický nádech. Tento ocet z ananasové dužiny a čerstvé máty se skvěle hodí ke kuřecímu masu, sladkým bramborám, vepřovému masu a quinoe.

  •  Tradiční receptura a řemeslná výroba
  •  Pečlivý výběr surovin

100ml 

Počet
Skladem

Ocet s malinovou dužinou

Oživí také zálivku na okurkový salát. V dezertech pár kapek tohoto octa zvýrazní meloun, jahody nebo čokoládu. Dužinový ocet dodá vaření elegantní barevný nádech a exotiku. Toto překvapivé koření se vyrábí ve Francii z těch nejlepších surovin.

Vysoký obsah ovocné dužiny (42 %) jim dodává bezkonkurenční chuť. Pouze ovocná dužina s vysokým obsahem cukru je zdrojem "octové matky". Tento přírodní biofilm vzniká během octového kvašení, při kterém vzniká ocet.

Bílý ocet o teplotě 8° má vyváženou kyselost, která se dokonale snoubí s cukrem v ovoci a jeho intenzivní chutí "octové matky".

Tento přírodní biofilm vzniká během octového kvašení, při kterém vzniká ocet. Bílý ocet o teplotě 8° vykazuje vyváženou kyselost, která se dokonale snoubí s cukrem v ovoci a jeho intenzivní chutí.


Babička Chantal doporučuje

Před otevřením: skladujte při pokojové teplotě, chraňte před světlem a zabraňte tepelnému šoku. Po otevření: uchovávejte v chladu a spotřebujte nejlépe do 6 měsíců. Nejlépe spotřebujte do data minimální trvanlivosti (MDD) uvedeného na obalu.

výrobce hořčice
  

Výrobce

Domaine des Terres Rouges byla založena v roce 1990 řemeslnými palírnami v Collonges-la-Rouge v Corrèze. Staré červené kameny tohoto středověkého města inspirovaly název této továrny na hořčici. Společnost se specializuje na voňavé hořčice s vůní připomínající terroir Nouvelle Aquitaine. V roce 2015 překročila Domaine des Terres Rouges Francii a usadila se v Alsasku, ve vesnici Mietesheim. Společnost se tak připojila k Maison Alélor, specialistovi na koření od roku 1873, kde se stala značkou věnovanou jemným potravinám. Alélor se snaží zachovat a obohatit historické recepty Domaine des Terres Rouges. Dobrodružství pokračuje vývojem nových receptů inspirovaných alsaským terroirem: rizlingovou hořčicí, pivem nebo dokonce sladkým křenem připraveným k použití. Ovoce toho nejlepšího ze dvou základních terroirů, společnost, tvůrce výjimečných hořčic, olejů a octů v Alsasku, ztělesňuje tradici francouzské dokonalosti.

Domaine des Terres Rouges je společnost, která v Alsasku vyrábí výjimečné hořčice, oleje a octy. Každá přísada je vybírána s největší péčí, aby byla zaručena autentická a přirozená chuť. Domaine des Terres Rouges již téměř třicet let vyvíjí koření, včetně více než 25 receptů z hořčice, přičemž respektuje tradiční výrobní postupy. Téměř třicet let vyvíjí koření a respektující tradiční výrobní metody:

• hořčičná semínka rozdrcená kamenným mlýnkem

• ručně loupající se kořeny křenu

• studené mechanické lisování oliv

• pomalá macerace octů bez cukru nebo karamelu


Kvalita produktů

Domaine des Terres Rouges se již 30 let zavazuje dodržovat nejpřísnější standardy kvality. Společnost se snaží poskytnout gurmánské výrobky a do své DNA si zapsala požadavek vyrábět koření, která jsou zároveň krásná, zdravá a chutná. Výroba tedy zahrnuje mnoho závazků v oblasti kvality:

• Důsledné získávání surovin od zemědělců zabývajících se udržitelným nebo ekologickým zemědělstvím

• Řemeslné know-how podle respektu k původním recepturám

• Odborné znalosti a inovace pro výrobu nejrůznějších koření

• Kontrola kvality v celém procesu

• Přísné dodržování hygienických pravidel a pravidel bezpečnosti produktů

• Externí audity a analýzy

• Kompletní sledovatelnost koření od výroby ke spotřebě

• Transparentní přístup ke spotřebitelům


Složení

Ananasová dřeň (45 %), bílý ocet 8° (41 %), cukr, máta (0,5 %), pektin, kyselina askorbová. Vyrobeno v dílně s použitím ořechů a sezamu.

Množství: 100ml

DELIOL04
12 ks

Mohlo by vás také zajímat

Související produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

Výhody:
Kvalitní zboží, velmi rychlé dodání.
Pečeť ověřeno zákazníky

Veronika T. 01.04.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé vyřízení objednávky. Profesionální přístup. Výborné výrobky
Pečeť ověřeno zákazníky

Kateřina S. 27.01.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychlá dodávka, výborná kvalita.
Pečeť ověřeno zákazníky

Martin R. 15.01.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
vstřícnost, ochota pomoci při výběr
Pečeť ověřeno zákazníky

Jana V. 20.12.2023

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Dobrá komunikace
Pečeť ověřeno zákazníky

Dušan Š. 13.12.2023

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Výběr, rychlé dodání.
Slabiny:
Žádná.
Pečeť ověřeno zákazníky

Zdeněk K. 06.12.2023

5.005.005.005.005.00